Akıl almaz olay! “Kadın bedenini teşhir ediyor” dedi, iç çamaşırı giydirilmiş cansız mankenlere saldırdı

0

Akıl almaz olay’ “Kadın bedenini teşhir ediyor” dedi, iç çamaşırı giydirilmiş cansız mankenlere saldırdı

İstanbul’un Fatih ilçesinde yaşanan olay akıllara durgunluk verdi.

Bir saldırgan dükkanın önündeki kadın iç çamaşırı giydirilmiş mankenlere saldırdı.

İstanbul Fatih’te iç giyim mağazasının önündeki cansız mankenler saldırıya uğradı. Tekmeleyerek mankenleri yere düşüren saldırgan, “Bunlar kadın bedenini teşhir ediyor” diye bağırarak uzaklaştı.

40ad4957993db79a0647a13b3127e886

Olay, Fatih’te dün saat 17.00 sıralarında meydana geldi. İç giyim mağazasının önündeki cansız mankenler saldırıya uğradı. Saldırgan, kadın iç çamaşırı giydirilen cansız mankenleri tekmeleyerek yere düşürdü. Mağaza sahibi kadın, kapı önüne çıktığında, saldırganın “Bunlar kadın bedenini teşhir ediyor” diye bağırarak uzaklaştığını gördü. Saldırı görüntüleri sosyal medyada yayınlanınca tepki gördü.

F

İşyeri sahibi Melis Alptekin, “Bir anda mankenler yere düşmeye başladı. Rüzgar olduğu için önce rüzgardan zannettim ama sonra yukarı çıktım. Bir adam mankenleri tekmeliyordu. Sonra sinirli bir şekilde ‘Buranın sahibi kim’ diye bağırmaya başladı. Sonrasında ‘Siz Müslümansınız, bunlar kadın bedenini teşhir ediyor. Siz nasıl bunları buraya koyarsınız’ diye bağırmaya başladı. Çevredekilerin müdahalesi ile uzaklaştırıldı. Çok korktum titremeye başladım. Neye uğradığımı şaşırdım” dedi.

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here