10.4 C
Türkiye
Pazar, Nisan 21, 2024

HAKKIMIZDA

kentekrani.com fikri, bir boşluğun ve gereksinimin düşünülmesiyle doğdu. Kentlerimizi anlatan, kentlerimizi dinleyen, kentlerimizi gözleyen, kentlerimizin nabzını tutan; yerel yönetimlere rehberlik eden, yerel yönetimleri görünür kılan yeterli, nesnel, tarafsız, bağımsız bir internet mecrası eksikliği…

kentekrani.com’un kurucu çekirdek kadrosu, bütün kuşakları temsil etme amacını güden ama o arada her yönleriyle yeni kuşaklara açık, her yönleriyle yeni kuşaklara karşı önyargısız tecrübeli gazeteci ve habercilerden oluştu.

Türkiye’nin bütün kentlerinden gelen ışığı toplayıp; gazetecilik, habercilik birikimlerimizin pirizmasından geçirip geçmişlerinden bugüne ve geleceğe şehirlerimizdeki kentsel yaşamın sosyal, mekansal gökkuşağını okuyucu ve izleyicilere yansıtmayı amaçlıyoruz.

kentekrani.com olarak, kentlerle bütün yüzölçümünde Türkiye’nin aile fotoğrafını oluşturmayı, kentlerle yurttan sesler korosuna sahne olmayı hedefliyoruz.

kentekrani.com olarak, kentlerle kederde, tasada, sevinçte ve gururda birlikteliği gözetiyoruz.

Bu amaç ve ilkelerle okuyucu, izleyici ve takipçilerimize iyi hizmet verdikçe mutlu olacağımızı duyuruyoruz.
kentekrani.com

KULLANIM ŞARTLARI

kentekrani.com, makale ve haber ağırlıklı bir haber, yorum ve Youtube üzerinden yayın yapabilecek bir sitedir.
Bağımsız bir oluşum olan kentekrani.com, hiçbir kurum veya kuruluşla ilişkili değildir.
Sitede yer alan tüm köşeyazısı ve makalelerin hakları kentekrani.com’a aittir.
Buradaki köşe yazısı ve makaleler, kaynak belirtilse dahi izin alınmadan sosyal paylaşım siteleri dışında yazılı, görsel, işitsel hiç bir platformda, ortamda ve blogda kullanılamaz.
Bu köşe yazılarından Abdurrahman Yıldırım/Habertürk makalesi söz konusu kuralın dışında olup, bizzatihi Abdurrahman Yıldırım’ın iznine tabidir.
Sitede yayınlanan haberler ve makaleler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
kentekrani.com, yazarlara sadece yazma imkanı tanımaktadır; yazılanlardan sorumlu tutulamaz, makale ve köşe yazılarından onların imza sahipleri sorumludur.
Haber, makale ve köşe yazılarına yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur.
Sitede yer alan yazılara yapılan yorumlardan tamamen yorum sahibi sorumludur; ayrıca, bu yorumlar neden gösterilmeksizin tarafımızdan kaldırılabilir.
Tüm katılımcılar ve siteyi kullanan ziyaretçiler bu şartları okumuş ve koşulsuz olarak kabul etmiş sayılır.
kentekrani.com