Gökhan Özoğuz milletvekilliği için: “Çok değişik bir olay” 

0

Gökhan Özoğuz milletvekilliği için: “Çok değişik bir olay” 

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Ekşi Sözlük’te uzun yıllar O Ses Türkiye’de birlikte çalıştığı Acun Ilıcalı ile neden yollarını ayırdığını açıkladı.

Bir Ekşi Sözlük yazarı, Özoğuz’a “Cevap vermezsin ama Acun’un seninle yollarını ayırması için baskı gördüğü doğru mu?” diye sordu.
“Özellikle cevap vermek istiyorum” yanıtını veren Özoğuz, ayrılık sürecini ise “Asla öyle bir şey olamaz çünkü Acun ilk programı yapmaya başladığından beri hep muhabbetimiz aynı gidiyordu. 5 sene doldu. Acun daha çok diğer programlarla alakalı yurt dışında olduğu için, zamanını doldurduğunu düşünüyorum aslında. 5 sene yeterli bir süre ya” dedi.

Gazete DUVAR’ın haberine göre, O Ses Türkiye gibi programların müzik sektörüne katkısı sizce gerçekten var mı? Saf show business mı olay yoksa?” şeklindeki soruya da yanıt veren Özoğuz şunları söyledi:

“Bir şeyi yapmak için o ortamın bir takım gerektirdikleri var evet. TV’de program yapmak çok benim anladığım bir iş değil ama. O Ses Türkiye kesinlikle müzik sektörüne çok güzel bir dokunuş yaptı.

O dönem bizim kültürümüzdeki farklı janrlar ortaya çıktı. Çıkan çok iyi arkadaşlar var, çok iyi müzisyenler var, profesyonel hayatlarına devam ediyorlar. Keşke hep olsa.”

Sosyal medyada gündeme ve siyasete dair yaptığı paylaşımlarla da dikkat çeken Gökhan Özoğuz, “Milletvekili adayı olmak için daha neyi bekliyorsun?” sorusuna ise “Milletvekilliği çok değişik bir olay ya. Bizim gibi insanlar sanatlarını icra ederken halkın kendi kalbinde atan her şeyi ortaya döktüğünü düşünüyorum. Samimi bir şekilde kutlayarak yaşamak çok daha mantıklı geliyor bana” yanıtını verdi

Sosyal medyada gündeme ve siyasete dair yaptığı paylaşımlarla da dikkat çeken Gökhan Özoğuz milletvekilliği ile ilgili olarak “Çok değişik bir olay” dedi.

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here