“İl’le de Tarsus” Haluk Levent, Tarsus’un il olması için şarkı besteledi, on binlerle birlikte söyledi

0

“İl’le de Tarsus” Haluk Levent, Tarsus’un il olması için şarkı besteledi, on binlerle birlikte söyledi

Cumhuriyet’in 99. yıl kutlamaları kapsamında Tarsus Belediyesi tarafından Atatürk Gösteri Merkezi’nde Anadolu Rock’un güçlü temsilcisi Haluk Levent’in konseri gerçekleştirildi.

Haluk Levent, Tarsus’un il olması için şarkı besteledi

Tarsus’un il olmasına yönelik düzenlenen ve on binlerce vatandaşın katıldığı konserde Haluk Levent’in sahnede “İl’le de Tarsus” şarkısı bestelemesi coşkulu anlar yaşattı. ‘İl’le de Tarsus’ sözlerinin yer aldığı beste ile Haluk Levent, Tarsus’un il olması için muhteşem bir performansa imza attı.

image small

On binlerce vatandaşın alanı tıklım, tıklım doldurduğu alanda, Haluk Levent kameraların bulunduğu bölüme giderek seyirciler ile şarkı söyledi. O esnada büyük coşkuya ortak olmak için sahnede Tarsus’un il olmasına yönelik başlatılan ‘İl’le de Tarsus’ kampanyası için spontane bir şekilde şarkı besteledi.

image small

Küçük bir kız çocuğunun Haluk Levent’e sarılması ile başlayan beste İl’le de Tarsus ile devam etti. Haluk Levent’in Tarsus’un lezzetlerine ve kültürüne değindiği bestesinde ‘’Olsun canlarım olsun, yeter ki il olun ben açacağım size baklava, ne diyoruz İl’le de Tarsus” sözleri yer aldı. Binlerce Tarsuslu ve Haluk Levent, yeni yazdığı şarkıyı hep beraber söyleyerek eğlenceli anlar yaşadı.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here