Google Chrome’dan yeni özellik: Fiyatları takip et

0

Google Chrome’dan yeni özellik: Fiyatları takip et

Alışveriş yapan müşterilerine yardımcı olmatı amaçlayan özellik yalnızca Android kullanıcıları için kullanılabilecek.

Google Chrome, böylece birçok çevrimiçi mağazanın, müşterilerin en iyi teklifi almasına yardımcı olacak.

Ayrıca Google, artık ürünler ve ürünlerdeki fiyat düşüşlerini izleyecek.

Bu, siteleri ayrı ayrı ziyaret etmek ve belirli ürünlerin fiyatının değiştirilip değiştirilmediğini görmek için sayfayı yenilemek için sitelere tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacak.

Teknoloji Okulu’nda yer alan bilgilere göre, yeni bir bilgi gönderisinde Google, tatil alışverişini en iyi fırsatlarla bitirmek için bazı ipuçları ve püf noktalarını da detaylandıracak.

Ancak bu özellik sadece şu an itibariyle Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda. ‘Fiyatları Takip Et’ özelliği, sekme ızgarasında ürünün yeni fiyatının yanı sıra ürünün orijinal fiyatını gösterecek ve yeni bir görsellik uygulayarak alışveriş yapanlara yardımcı olacak.

Müşteriler bir öğenin indirimli fiyatını görebilecek ve Chrome uygulamasındaki fiyat değişikliğini takip edebilecekler. Birden fazla ayrı sekmedeki birden fazla ürün için, her sekme ve ürün ayrı bir görsel olacak şekilde ve kullanıcıların birçok ürünün fiyatlarını aynı anda hızlı bir şekilde izlemelerini sağlayacak.

Alışveriş yapanların Android’de Chrome’u açmaları ve sağ üst köşedeki üç noktalı menüye gitmeleri gerekecektir. Daha sonra, yeni bir ‘Fiyatları Takip Et’ seçeneğini görecekler.

Bu sekmeye tıklanınca, kullanıcılar satın almak istedikleri ürünlerdeki fiyat düşüşünü görecekler. Bu özelliğin yalnızca Google Chrome güncellenmiş sürümünde mevcut olduğu bilinmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here