“İşimiz bitti, gidebiliriz.” Ali Koç sahaya girdi gerginlik çıktı! Olaya polis müdahale etti

0

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yöneticiler ve futbolcular Galatasaray galibiyetini kutlamak için Rams Park’ta sahaya çıktı..

Süper Lig’de bitime 2 hafta kala çıktığı Galatasaray derbisini 1-0 kazanarak şampiyonluk umutlarını son haftaya taşıyan Fenerbahçe’de maç sonu RAMS Park’ta kutlama yapıldı. 10 kişi ile 3 puanı alan Fenerbahçe’de başkan Ali Koç maç bitime stadyuma gelerek soyunma odasına girdi.

Takımı tebrik eden ve sahada kutlama yapılmasına engel olmak isteyen sarı kırmızılı idarecilerle tartışan Ali Koç oyuncularla birlikte bir süre soyunma odasına bekledi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yöneticiler ve futbolcular bir süre sonra Rams Park çimlerine çıkarak galibiyeti kutladı. Kutlama sırasında stadyum yönetimi, tezahüratlar üzerine boş stadyumda müzik sesini açtı.

Bazı Galatasaraylı idareciler sahaya girdi. İki taraf arasında gerginlik çıktı. Polis güçleri olaya müdahale etti. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç müdahale edenlere karşılık verdi. Kısa bir sürenin ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yöneticiler ve futbolcular içeriye girdi ve gerginlik de sona erdi. Sarı lacivertlilerin başkanı Ali Koç’un içeriye girildiği sırada ”İşimiz bitti gidebiliriz” dediği duyuldu.