Haftanın Kitabı; “HER GÜNE BİR YASA”-Robert GREENE        

0

Haftanın Kitabı

“HER GÜNE BİR YASA”
Robert GREENE        

KİTAP HAKKINDA...

“Kim daha güçlü olmak istemez ki?

Ya da kendini daha iyi kontrol etmek?

Kim hayatta başarıya ulaşmak istemez?

Size bir sır verelim, şu anda tüm bunların anahtarını elinizde tutuyorsunuz.”

New York Times çoksatan listesinin bir numaralı yazarı ve dünyanın önde gelen güç ve strateji uzmanı Robert Greene, yirmi yılı aşkın süredir milyonlarca insana yol gösteriyor.

Şimdi, onun beş kitabından derlenen alıntılar ile daha önce hiç yayımlanmamış eserlerini bir araya getiren Her Güne Bir Yasa, Robert Greene’nin kolay anlaşılır ve bilgelik dolu yasalarını tek bir kitapta okurla buluşturuyor.

Yılın her günü için özel olarak seçilmiş yasaları, okuyucuların yaşam savaşında görmezden gelemeyecekleri, her gün sadece birkaç dakikalarını ayırarak okuyacakları şekilde sunuyor.

Kitaptaki her bölüm bir aya denk geliyor ve her ay dikkat çekici bir tema etrafında şekilleniyor: güç, baştan çıkarma, ikna, strateji, insan doğası, toksik insanlar, kontrol, ustalık, psikoloji, liderlik, zorluklar ve yaratıcılık.

Tolstoy, “Her gün çalışma, her insan için gereklidir,” der.

Büyük yazarın da dediği gibi her gün çalışmayı teşvik eden yapısıyla bu kitap, Greene’yle yeni tanışacak okurlar için bir girişten çok daha fazlası, yazarın kitaplarındaki hayat derslerini içselleştirmeye yardımcı olacak bir yol haritası.

Hayat mücadelesinde size ömür boyu eşlik edecek, kendi kaderinizi yazarken dönüp tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz esaslı bir kılavuz…”

Canberk TURAN/Yazar-Yönetmen

Twitter: @canbturan
Instagram: @canberk_tu

Canberk TURAN /kentekrani

Youtube Abone Olmak İçin Tıklayınız

www.kentekrani.com 17 Ekim 2022

Diğer Kitaplar İçin Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here