3 Kadın daha kurban verdik! 

0
75
İstanbul Yenikapı Sahilinde 55 yaşlarında bir kadın cesedi bulundu. 
Giresun Bulancak’ta sahilde bulunan cesedin ise iki haftadır kayıp olan Zehra Açıkgöz’e ait olup olmadığını belirlemek için DNA testi yapılacak.
İstanbul Yenikapı’da saat 09.00 civarında denizde hareketsiz halde duran bir kişiyi gören güvenlik görevlileri polise haber verdi. Polis, kıyıya yakın yerde hareketsiz duran kişiyi karaya çıkardı.
Sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede denizden çıkarılan kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti. Üzerinden kimlik çıkmayan cesedin, 55 yaşlarında kadına ait olduğu belirlendi. Ceset, otopsi yapılmak üzere Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
Marmaraereğlisi’nde  Yeter Yılmaz  adlı kadın  bir erkek tarafından öldürüldükten sonra dozer yardımıyla tarlaya gömüldü.
Tekirdağ’da bir kişi, 52 yaşındaki Yeter Yılmaz’ı tabancayla öldürüp tarlaya gömdü. Çukuru kapatması için para verdiği iş makinesi operatörü ihbarda bulununca cinayet ortaya çıktı.
Marmaraereğlisi’nde yaşayan 51 yaşındaki Kemal K., buluştuğu Yeter Yılmaz adlı kadını aracıyla bir tarlaya götürdü, tabancayla başından vurup öldürdü.
DHA’nın haberine göre kadının cansız bedenini  toprağa gömüp  iş makinesiyle üstünü kapattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here