Biden kazandı; Jennifer Lopez ve Lady Gaga, Kuzey Kore’liler gibi ağladı. 

0
307
Lopez ve Gaga Biden’ın başkanlığının ilan edilmesini sevinç gözyaşlarıyla karşıladıkları birer video paylaştı.
Lopez videoda, “Sevinç gözyaşları döküyorum. Umuyorum ki bir araya gelebilir, birbirimizi sevebiliriz. Bu yeni bir gün. Artık derin yaralarımızı iyileştirme zamanı. Dünyanın her yerindeki kız çocukları için bugün bir tarih yazılıyor” dedi.
 Lopez, “Başkan Biden! Başkan yardımcısı Kamala Harris!” notuyla da dans ettiği anları paylaştı.
Lady Gaga da Joe Biden’ın ABD Başkanı seçilmesinden sonra gözyaşlarını tutamadı. Biden’a destek verdiği için Trump tarafından eleştirilen şarkıcı, Instagram hesabından duygularını dile getirdi.

Gaga, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Umarım sesinizin duyulduğunu biliyorsunuzdur. Sürekli terör ve saldırganlık hali altında yaşadığımızı hisseden herkes için bugün oldukça özel bir gün. Ve bu artık sona erdi. Artık sıcaklığı hissedebilirsiniz. Dünyayı çok seviyorum ve bu dünya için çok güzel bir gelişme. Tanrı dünyaya büyük bir kucaklamayla sarılmış gibi hissediyorum. Evlerinize gidin ve ailenize, kendinize sarılın. Belki yaşadığımız bunca şeyden sonra yeniden birbirimize tutunabiliriz. Amerikan halkı için insanlığın gördüğü en büyük iyilik ve cesaret eylemlerinden birini gerçekleştirdiniz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here